Shpata në Shkëmb

L 1,000

  • Autor: Geronimo Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-248-27-5

  • Përkthyes: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Nëntor 2017

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 1000 lekë

Gjithçka filloi me një shpatë misterioze Brenda një shkëmbi…

Vetëm Arturi mund ta nxirrte dhe të bëhej Mbreti i Kamelotit. Bashkë me të, Merlini, Lanseloti, dhe tërë Kalorësit e Tryezës së Rrumbullakët do të përjetojnë Aventura të jashtëzakonshme!

Një klasik i letërsisë i përshtatur lirshëm nga pena e Jeronim Stiltonit.
I mbushur me ilustrime të shumta me ngjyra!

Informacione shtesë

Pesha 368 g
Përmasat 14.2 × 18.6 cm
Pages

222

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Shpata në Shkëmb”

Vulnerability Scanner