Jeni në:»», Jo Artistikë, Shëndet»Si të shëroj zemrën time

Si të shëroj zemrën time

L 600

  • Autor: Robert Superko

  • ISBN-10(13): 978-99943-40-22-4

  • Përkthyes: Armida Tole

  • Viti i botimit: 2007

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 600 lekë

Udhëzime të thjeshta se si ataku kardiak është shpesh lehtësisht i parandalueshëm.
Sot pacientët drejtojnë pyetje më të sofistikuara. Cilët janë faktorët që sëmurin arteriet? A kam trashëguar ndonjë gjendje shëndetësore që më bën të jem i rrezikuar? Po fëmijët e mi?

Çdo njeri që konsiderohet në rrezik për shkak të një historie familjare të sëmundjes së zemrës, ose që ka kaluar një atak kardiak, do të bënte shumë mirë ta lexonte këtë libër dhe të ndiqte këshillat e Dr. Superkos.

Informacione shtesë

Pesha 500 g
Përmasat 23.2 × 15.5 cm
Pages

315

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Si të shëroj zemrën time”

Vulnerability Scanner