Jeni në:»», Autorë të huaj, Romance»Telashe dashurie

Telashe dashurie

L 900

  • Autor: Adele Parks

  • ISBN-10(13): 978-9928-175-18-2

  • Përkthyes: Arsida Mezuraj

  • Viti i botimit: Qershor 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 900 lekë

Libri me një fjali

Rendja pas dashurisë ideale dhe lumturisë nuk ka fund kurrë.

Informacion i përgjithshëm rreth librit

Sa gjasa ka që, një i panjohur, ulur pranë teje në avion, të jetë e shkruar të të ndryshojë jetën? Sidomos kur duket se tjetri është krejt e kundërta jote, në çdo drejtim.

Xhoi është një optimiste e pashoqe, në kërkim të shpirtit binjak te çdo burrë që takon. Ajo kërkon të ndalojë dasmën e ish të dashurit të saj, duke ndjekur një të kaluar që duket më e bukur se e ardhmja; Dini po merr arratinë nga e shkuara e tij: një fëmijëri e dhimbshme dhe një baba që po vdes, të cilin s’e ka njohur kurrë. Ai është një cinik i vendosur, përvojat e hidhura të jetës e kanë mësuar të mos i zërë besë askujt.

Njerëzit mund të të befasojnë. Për aq kohë sa zgjat fluturimi nga Londra në Çikago secili prej tyre zbulon te tjetri diçka që as e dinin se ia kishin nevojën.

Për shkak të të shkuarave vetjake, ata s’do të jenë kurrë të lumtur bashkë, por në çastin që zbresin nga avioni fillon udhëtimi i tyre i vërtetë…

të gati të ndodhë.

Informacione shtesë

Pesha 396 g
Përmasat 21 × 14 cm
Pages

410

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Telashe dashurie”

Vulnerability Scanner