Jeni në:»», Stilton, Tituj të rinj, Fëmijë»Tempulli i Rubinit të zjarrit

Tempulli i Rubinit të zjarrit

L 500

  • Autori: Geronimo Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-248-43-5

  • Përkthyesi: Agim Doksani

  • Titulli në origjinal: Il tempio del rubino di fuoco

  • Viti i botimit: Nëntor 2017

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Shqip-Albanian

  • Çmimi: 500 lekë

Përshkrimi

U nisa në kërkim të Rubinit të Zjarrit me nëndetësen e verdhë të profesor Voltit. Sa shumë rreziqe kishte në pyllin misterioz të Amazonës! Milingona
gjigante, merimanga leshtore, piranja të uritura dhe bimë mishngrënëse…

I ndihmuar nga pasardhësit e Inkansve, do të arrij t’i tregoj vendin një bande brejtësish të paskrupullt që shkatërron pyllin e çmuar.

Informacione shtesë

Pesha 162 g
Përmasat 14.2 × 18.6 cm
Pages

128

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Tempulli i Rubinit të zjarrit”

Vulnerability Scanner