Dashuria është si djathi…

500 Lekë

Në një anije turistike, në Detet e Jugut, takova Miushina Miushëmblën që ra në dashuri me mua… dhe donte të martohej se sbën me mua! U përpoqa dëshpërimisht ti shpëtoja dhe përfundova gjysmë i mbytur në një ishull të shkretë. Më ngectë kaçkavalli në fyt, çaventura të jashtëzakonshme kam kaluar… Ah, dashuria!

Autori:
Kategoria:
ISBN: 978-9928-175-07-6
Pesha: 163 g
Numri faqeve: 128

Përshkrimi

Në një anije turistike, në Detet e Jugut, takova Miushina Miushëmblën që ra në dashuri me mua… dhe donte të martohej se sbën me mua! U përpoqa dëshpërimisht ti shpëtoja dhe përfundova gjysmë i mbytur në një ishull të shkretë. Më ngectë kaçkavalli në fyt, çaventura të jashtëzakonshme kam kaluar… Ah, dashuria!

Informacion mbi librin

Autori

Jeronim Stilton (Elisabetta Dami)

Cmimi

500 Lekë

ISBN

978-9928-175-07-6

Kategoria

Botime për fëmijë dhe të rinj

Nënkategoria

3-12 vjeç

Seria

Histori gazmore

Përkthyesi

Agim Doksani

Titulli origjinal

Lamore e come il formaggio…

Viti botimit

2014

Pesha

163 g

Numri faqeve

128