Libri i lojërave të pushimeve

500 Lekë

Për datëlindjen e teto Lipës kemi organizuar një ekskursion në fshat me tërë familjen Stilton. Sa shumë do të zbavitemi! Doni ta dini me çfarë luajtëm? Në këtë libër do të gjeni shumë ide për tu zbavitur për pushime dhe në shtëpi, vetëm dhe në shoqëri. Një përmbledhje lojërash vërtet supermiushore… për fjalën e Stiltonit, Jeronim Stiltonit!

Autori:
Kategoria:
ISBN: 978-9928-233-08-0
Pesha: 160 g
Numri faqeve: 128

Përshkrimi

Për datëlindjen e teto Lipës kemi organizuar një ekskursion në fshat me tërë familjen Stilton. Sa shumë do të zbavitemi! Doni ta dini me çfarë luajtëm? Në këtë libër do të gjeni shumë ide për tu zbavitur për pushime dhe në shtëpi, vetëm dhe në shoqëri. Një përmbledhje lojërash vërtet supermiushore… për fjalën e Stiltonit, Jeronim Stiltonit!

Informacion mbi librin

Autori

Jeronim Stilton (Elisabetta Dami)

Cmimi

500 Lekë

ISBN

978-9928-233-08-0

Kategoria

Botime për fëmijë dhe të rinj

Nënkategoria

3-12 vjeç

Seria

Histori gazmore

Përkthyesi

Agim Doksani

Titulli origjinal

Il libro dei giochi delle vacanze

Viti botimit

2018

Pesha

160 g

Numri faqeve

128