Ato pushime supermiushore në pensionin Miramiushka

500 Lekë

Për tërë mocarelën e botës, sa shumë aventura më ndodhën para pushimeve! Shpëtova teto Lipën nga zjarri, mu përmbyt zyra, Mbreti I Patatinave me Djathë më kërcënoi se do të mi shkulte mustaqete do të mi jepte në putër… dhe midhjet e fërguara më ranë plumb në stomak!

Autori:
Kategoria:
ISBN: 978-9928-228-32-1
Pesha: 146 g
Numri faqeve: 128

Përshkrimi

Për tërë mocarelën e botës, sa shumë aventura më ndodhën para pushimeve! Shpëtova teto Lipën nga zjarri, mu përmbyt zyra, Mbreti I Patatinave me Djathë më kërcënoi se do të mi shkulte mustaqete do të mi jepte në putër… dhe midhjet e fërguara më ranë plumb në stomak!

Informacion mbi librin

Autori

Jeronim Stilton (Elisabetta Dami)

Cmimi

500 Lekë

ISBN

978-9928-228-32-1

Kategoria

Botime për fëmijë dhe të rinj

Nënkategoria

3-12 vjeç

Seria

Histori gazmore

Përkthyesi

Agim Doksani

Titulli origjinal

Quella stratopica vacanza alla pensione Mirasorci...

Viti botimit

2016

Pesha

146 g

Numri faqeve

128