Një fundjavë e cmendur për Jeronimin

500 Lekë

Pinki sërish sajoi një nga ato çapkënllëqet e veta! Më regjistroi fshehurazi, pa më pyetur, në Garën më të Çmendur të Botës me patina të shpejta si rrufe… ishte një makth i vërtetë ajo fundjavë! Në fund të gjithë kësaj, ju betohem për mustaqet e gjyshit tim, mezi prisja të kthehesha një sekondë e më parë në zyrë!

Autori:
Kategoria:
ISBN: 978-9928-175-05-2
Pesha: 162 g
Numri faqeve: 128

Përshkrimi

Pinki sërish sajoi një nga ato çapkënllëqet e veta! Më regjistroi fshehurazi, pa më pyetur, në Garën më të Çmendur të Botës me patina të shpejta si rrufe… ishte një makth i vërtetë ajo fundjavë! Në fund të gjithë kësaj, ju betohem për mustaqet e gjyshit tim, mezi prisja të kthehesha një sekondë e më parë në zyrë!

Informacion mbi librin

Autori

Jeronim Stilton (Elisabetta Dami)

Cmimi

500 Lekë

ISBN

978-9928-175-05-2

Kategoria

Botime për fëmijë dhe të rinj

Nënkategoria

3-12 vjeç

Seria

Histori gazmore

Përkthyesi

Agim Doksani

Titulli origjinal

Un assurdo weekend per Geronimo

Viti botimit

2014

Pesha

162 g

Numri faqeve

128